Jak stać się Perfekcyjną Panią Domu?

następna strona

Aktualności

powrót do listyPoprzednia

Perfekcyjna Pani Domu radzi: Jak zrobić porządek z mężczyznami?

W czwartym odcinku programu Małgorzata Rozenek poradzi zabieganym paniom domu, jak poradzić sobie z chaosem, który tworzą wokół siebie domownicy płci męskiej.
Perfekcyjna Pani Domu radzi: Jak zrobić porządek z mężczyznami?
/ TVN Foto: TVN Doskonałe porady Perfekcyjnej Pani Domu

Jedną z bohaterek kolejnego odcinka "Perfekcyjnej Pani Domu" będzie Anna z Kopanicy. Jest nauczycielką plastyki, techniki oraz wychowania przedszkolnego, obecnie na urlopie wychowawczym. Trudności sprawia jej organizacja, planowanie i prowadzenie domu w świecie 4 dorosłych mężczyzn oraz i 1,5 rocznego synka. To głównie z jego powodu chce się zorganizować i w jak najszybszym czasie wypełnić domowe obowiązki, aby móc spędzać z nim jak najwięcej czasu. Chciałaby uzyskać pomoc w panowaniu nad bałaganem. Mężczyźni mają to do siebie, że utrzymanie porządku często przychodzi im z trudem. Odkładanie rzeczy na miejsce stanowi główny problem synów Anny. Pilnowanie ładu przy trzech synach, mężu oraz ojcu, nie jest proste na stumetrowej powierzchni. Wszystkie metody zawiodły i udział w programie "Perfekcyjna Pani Domu" jest jej ostatnią deską ratunku.

Druga uczestniczką warsztatów u Perfekcyjnej Pani Domu jest Barbara z Zakrzewa. Jest mężatką. Na co dzień pomaga mężowi w prowadzeniu firmy. W domu większość obowiązku spoczywa na jej barkach – dbanie o dom, dzieci i jeszcze wsparcie męża w pracach biurowych. Barbara, podobnie jak Anna, ma dużo mężczyzn w domu – czterech synów, męża oraz ojca. Przy siedmiu domownikach w 7-pokojowym domu, z dwiema kuchniami i czterema łazienkami, dwóch zwierzakach – kocie i psie, niejedna dobrze zorganizowana kobieta miałaby problem. Projekt budynku dodatkowo jest dostosowany do niepełnosprawnego dziecka. Cała masa obowiązków  i wieczny brak czasu, ciągły pośpiech – z tym zmaga się Barbara. Jakie rady będzie miała dla niej Perfekcyjna Pani Domu – Małgosia Rozenek?

Trzeci odcinek "Perfekcyjnej Pani Domu" już w niedzielę o godzinie 10.45. Tylko w TVN Style!

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix